Labar Hydroxid sodný

Kód: 5419.01
Neohodnoceno
Značka: Labar s.r.o
66 Kč –12 %
ae57a915d805caa28f6d6f83386df1b5
66 Kč –12 % 58 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.06.2021

Hydroxid sodný v podobě bílých pevných granulí je vysoce účinným pomocníkem na ucpané odpady. Hydroxid sodný rozpouští organické usazeniny.

Balení:

1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

- rozpouští organické usazeniny v sifonech a výlevkách
- slouží jako odmašťovadlo strojů
- v rozpuštěném stavu odstraňuje staré nátěry
- hydroxid sodný je velmi silná žíravina, proto dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obale!

Aplikace a parametry: Do výlevky nebo sifonu odpadu umyvadla, vany, WC, kanálku v podlaze se nasype 5 - 10 lžic (50 - 100gr) čističe odpadů, zalije 0,5 l horké vody a nechá se asi 20 - 30 minut působit. Poté se propláchne teplou vodou.

Může být korozivní pro kovy. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Při styku s kůží (nebo s vlasy). Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou. Při vdechnutí přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při expozici nebo necítíte-li se dobře Volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při požití vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení.

Používejte ochranné rukavice/oděv a ochranné brýle/obličejový štít. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Po manipulaci důkladně omyjte vodou a mýdlem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal odevzdáním ve sběrně nebezpečných odpadů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: