Curaprox Curaden Perio Plus+ Mix ústní vody

Kód: 6792.01
Neohodnoceno
Značka: CURAPROX
239 Kč / balení
Na objednání
Můžeme doručit do:
08.02.2023

Ústní voda Perio Plus+ Forte obsahuje nejvyšší koncentraci CHX (Chlorhexidin), nabízí vynikající antibakteriální ochranu proti bakteriím dutiny ústní a zabraňuje tvorbě a hromadění plaku. Je ideální pro krátkodobé užívání před a po invazivních stomatologických výkonech.

Ústní voda Perio Plus+ Protect obsahuje méně koncentrovaný roztok CHX, proto je ideální k dlouhodobému ochrannému použití proti zánětlivým projevům v dutině ústní – včetně zánětu dásní a periodontitidy.

Ústní voda Perio Plus+ Regenerate poskytuje intenzivní péči po operacích v dutině ústní. Kombinuje HA (Kyselina hyaluronová) a CHX, které podporují účinnou regeneraci tkání v ústech a zlepšují pooperační výsledky. 

Ústní voda Perio Plus+ Balance je určena pro pacienty se zvýšeným rizikem onemocnění zubů, stejně jako pro pacienty s omezenou motorickou schopností a pro pacienty podstupující ortodontickou léčbu. Je vhodná pro dlouhodobou péči o dutinu ústní. Poskytuje ochranu proti mikroorganismům způsobujícím zubní kaz, zánět dásní a periodontitidu.

Balení:

1 x 100 ml Perio Plus+ Forte + 1 x 100 ml Perio Plus+ Protect + 1 x 100 ml Perio Plus+ Regenerate + 1 x 100 ml Perio Plus+ Balance

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní složky, obsažené v přípravcích Perio Plus+, jsou velmi účinné v boji proti bakteriálnímu plaku i pro ochranu zubů a dásní před onemocněními dutiny ústní, jako je zubní kaz, gingivitida a periodontitida. Složení přípravků Perio Plus+ je zcela unikátní. Obsahují nejen CHX, který je používán k redukci bakteriálního plaku, ale také CITROX® – přírodní složku extrahovanou z hořkých pomerančů, která má silné antimikrobiální, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. CITROX® je pro zvýšení účinnosti a delší působení kombinován s polypeptidem obsahujícím aminokyselinu L-lysin (polylysin).

Jednou z nevýhod ústních vod s chlorhexidinem je jejich nepříjemná chuť. Mnoho pacientů to od používání produktů obsahujících chlorhexidin odradí, a to i přesto, že jej pro léčbu potřebují. Navíc mají ústní vody s CHX další nevýhodu - ovlivňují vnímání chuti. Je to pouze dočasné, ale velmi nepříjemné. Těmto problému se ale s Perio Plus+ vyhnete. 
 
Spojená síla CHX a CITROX® v přípravcích, které neobsahují alkohol, snižuje riziko infekce a zajišťuje:
  • silný účinek proti širokému spektru mikroorganismů,
  • snížení poruch vnímání chuti,
  • velmi příjemnou chuť.

Přípravky Perio Plus+ (bez alkoholu) obsahují PVP-VA, který tvoří ochranný film na zubní sklovině, dásních a sliznicích. PVP-VA je kombinován s xylitolem, což zajišťuje dlouhodobé působení (až 12 hodin) a poskytuje silnou ochranu proti zubnímu kazu.
Přípravky Perio Plus+ jsou ideální k zabránění tvorby plaku před a po chirurgických zákrocích v dutině ústní.
Přípravky Perio Plus+ také podporují léčbu chronického zánětu a poskytují účinnou pomoc pacientům se zvýšeným rizikem onemocnění zubů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: