Nové zboží v kategorii " AKCE!!! Zboží s krátkou expirací - VÝPRODEJ " Počty kusů nebo balení pouze do vyprodání zásob.

ASAP Nitrilové vyšetřovací rukavice nepudrované

Kód: 5870.01
195 Kč / balení

Zvolte variantu

Nepudrované nitrilové vyšetřovací rukavice s texturou pro lepší úchop, tmavě modrofialová barva. Neobsahují přírodní latex.

Balení:

100 ks

Detailní informace

Vel.: S
Momentálně nedostupné | 5426.01
195 Kč / balení
Vel.: M
Momentálně nedostupné | 5821.01
195 Kč / balení
Vel.: L
Momentálně nedostupné | 5870.01
195 Kč / balení
Vel.: XL
Momentálně nedostupné | 6736.01
195 Kč / balení

Detailní popis produktu

Složky použité při výrobě těchto rukavic mohou některým uživatelům způsobit alergické reakce. Není určeno žádným osobám, u kterých je známa nebo se dala očekávat citlivost na nitril nebo na složky použité při výrobě, nutno konzultovat s lékařem. Při výskytu alergických reakcí, přestaňte používat a vyhledejte lékaře.

Tyto rukavice by neměly být používány k mechanické a tepelné ochraně a k ochraně proti nebezpečným chemickým látkám. Ačkoliv kvalitní nitrilové rukavice poskytují výbornou biologickou ochranu, tak nejsou určené k požívání spojené s dlouhodobým a přímým kontaktem s nebezpečnými chemickými látkami, u kterých je povinnost používat těžké průmyslové rukavice. Odchylky v tloušťce materiálu a celistvosti rukavic, koncentrace chemických látek, teplota a délka doby vystavení chemickým látkám, může ovlivnit konkrétní použití. Uživatelé jsou zodpovědní za vhodný výběr rukavic k danému použití.

Uchovávejte na chladném, suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření (U všech typů rukavic je třeba dodržovat správný způsob skladování, nevystavovat přímému slunečnímu záření a působení tepelných zdrojů.).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: