Alcor Odstraňovač samolepek sprej

Kód: 1310.01
Neohodnoceno
Značka: Severochema
115 Kč –14 %
Alcor Odstraňovač samolepek sprej
115 Kč –14 % 99 Kč / ks
Na objednání
Můžeme doručit do:
21.05.2021

ALCOR odstraňovač samolepek je bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s optimálním odpařováním, vhodný k odstranění papírových samolepek, zbytků lepidel a obtiskových barev.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití


Na čištěný podklad nastříkáme přiměřené množství odstraňovače, necháme působit max. 10 minut (než uschne), při vyšší teplotě méně. Poté stěrkou nebo textilií samolepku odstraníme a dočistíme textilií. V případě navrstvení samolepek je nutné postup opakovat až do úplného vyčištění povrchu. V případě odstraňování samolepek lakovaných nebo  potažených folií je nutné samolepku nejprve mechanicky odstranit a poté zbytky lepidel odstranit výše uvedeným postupem.

Obsahuje: Citroník čínský silice, benzínová frakce (ropná), hydrogenovaná těžká, solventní nafta (ropná), lehká aromatická.

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte plyny/aerosoly. Zamezte styku s kůží a očima. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření!

První pomoc
V případě zasažení očí okamžitě vyplachujte čistou (pokud možno vlažnou) tekoucí vodou minimálně po dobu 15 minut při široce otevřených víčkách. V případě zasažení kůže svlékněte kontaminovaný oděv, postižené místo omyjte velkým množstvím vody a mýdlem a dobře opláchněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: